ТОВ " Акватик "
ТОВ " Акватик "
Запоріжжя, 69041, Украина, Запорожская обл. , Запорожье, Винтера, 2410
Фото  1 монтаж лайнера 399651

монтаж лайнера

90 грн
Замовити
Код 399651
Постачальник ТОВ " Акватик "
Сайт постачальника akvatik.com.ua
Одиниця виміру (м.кв.)
Оцінка

Опис

Оздоблення басейнів плівкою ПВХ . Монтажники володіють величезним досвідом . Конфігурація басейну значення не має.

З початком застосування плівки ПВХ у виробництві басейнів сталася справжня революція. З появою на європейському ринку збірно - розбірних басейнів , в якості внутрішньої обробки яких використовувався цей унікальний матеріал , люди спочатку були приголомшені . Як так ? – не треба ніякої плитки і мозаїки , а гідроізоляція чудова .

Вже перші зразки , придбані нашими співвітчизниками , наочно показали : плівка для басейну пвх не підводить. Вражаючим чином вона відповідає багатьом вимогам – еластична і міцна , на відміну від мозаїки і плитки не вимагає додаткової гідроізоляції , не " чіпляє » на себе бактерії і грибки , відштовхує бруд , пасивна до хімії , безпечна екологічно , не боїться ультрафіолету , довговічна . При цьому плівкові басейни мають невелику вартість і доступні практично всім працюючим громадянам .

Плівка ПВХ підходить в якості обробки і для стаціонарних басейнів , і збірно - розбірних . Щоб її укласти , не треба володіти неабиякими знаннями і мати спеціальний інструмент . Наприклад , при установці збірно - розбірного басейну укладка плівки забере у Вас всього кілька хвилин. Головне – уважно прочитати інструкцію і слідувати їй неухильно. Від якості укладання безпосередньо залежить , як довго така облицювання Вам прослужить .

Плівка ПВХ для басейнів – справжня панацея від «хвороб » басейнів- « ветеранів » . Тих, у яких від часу внутрішня обробка зазнала видозміни , тобто з'явилися тріщини , відколи, потертості , шорсткість , загубилася колишня привабливість . ПВХ - плівка прийде на допомогу. Вона однаково добре ляже на стару плитку , метал , камінь або бетон . Звичайно , перед її укладанням необхідно підготувати поверхню ( почистити , вирівняти , по можливості відшліфувати ) .

Облицювання басейну плівкою ПВХ – кращий варіант для дбайливих господарів , що віддають перевагу не кидати гроші на вітер. Особливо показана обробка плівкою ПВХ відкритих вуличних басейнів (як громадських , так і приватних) , тому що плівкове покриття легко витримує вплив навколишнього середовища , в т.ч. морози .

Якщо Ви вирішили , що Ваш басейн повинен мати плівкову облицювання, звертайтеся в нашу компанію" Акватик " . Наші фахівці професійно володіють методом зварювання ( пайки ) плівки . Маючи багатий досвід зварювальних робіт , вони якісно і швидко (протягом одного дня) проведуть облицювання. Ви можете зробити замовлення на зварювання , зв'язавшись по телефону з менеджерами ТОВ " Акватик " .

Залишити коментар

Коментарі, відгуки

Коментарів ще немає. Залишити коментар

Дивіться також

Інші пропозиції